Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem páření

Všechny vás tu zdravím,mám párek Hroznýšů královských a potřeboval bych poradit jak je přimnět k páření.Četl jsem že k tomu i napomáhá když se mimo páření chovají odděleně.Díky za rady

To je jedna z možností, další je v zimním období mírné snížení nočních teplot a přidání ještě jednoho samce. Důležité je, aby samec ani samice nebyli příliš obézní, samec spíš takový lehce nedokrmený a samice maximálně jen velmi mírně nad váhu.