Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osvětlení

Dobrý den.chtci se zeptat jak je to s červeným světlem v terariích.zajímá mě jestli ho zvířata opravdu nevnímají?koupil jsem si žárovku NIGHT GLO (15W)abych mohl pozorovat dění v noci.nejsem s ní ale vůbec spokojen,jelikož světlo které vydává osvětluje s těží prostor pod ní natož v celém terárku]:(.silnější nechci ta by totiž terarium moc vyhřívala.rozhodl jsem se tedy pro červenou ale nevím jestli se může k tomuto účelu použít normální klasická červená žárovka(z elektra):?::?:děkuji

jj Night glo používáme jako přitápění v noci,když padají v baráku teploty. A rovnou je krásně vidět. Používáme zhruba rok a hadi na to vůbec nereagují. Je to opravdu jak měsíční svit. Takže pokud chceš koukat,tak si ji tam dej. Ovšem netuším,jak moc to 15W osvětlí. Měli jsme je myslím taky,ale byla to spíš světluška. Vyzkoušej - uvidíš. ;-)

tu ŽÁROVKU Night Glo(15W) mám a vůbec se mi neosvědčila,málo svítí!!!silnější ale použít nechci jelikož by se moc zvedla teplota v terarku.proto mě HLAVNĚ zajíma jak je to s vnímáním toho červeného světla a jestli se může použít klasická červená žárovka(z elektra)"????děkuji

tak já je zkusím ve zverimexu poprosit jestli by mi ji nevyměnili za silnější(cena je stejná).mám ji něco přes týden a vůbec sem ji nepoužil tak uvidím jak budou hodní.....;-)stejně bych chtěl poprosit jestli mi někdo můžete vysvětlit jak je to s tím vnímáním červeného světla:?::?: