Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cites

prosím Vás máte někdo zkušenost,jak dlouho trvá registrace cites želvy,posílali jsme to před třema měsíci a pořád nic.:?:

No právě!Když jsme registrovali regiusku,tak to bylo do šesti týdnů zpátky,je blbost,že by želva trvala delší dobu,myslela jsem že postup je stejný.Možná měl ouřada dovolenou,nebo tak něco8-).Každopádně dík,alespoň nebudu mít hloupej pocit,že je uháním.