Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rostliny v terariu

Mám dotaz chtěla bych vsadit do terárka rostliny prosím poraďte které jsou vhodné chtěla bych pnoucí a nějaký sukulent.a ještě z jakého materiálu se dělá pozadí např.3D pozadí.předem díky

díky moc ale už jsem uvažovala o Hedera helix a právě v knížce jsem se dočetla že je jedovatá?Ale právě vím že jí dost dávají nerada bych si tu mou Agamku otrávila.a jaké zkušenosti máte např. s Opuncií?:?: