Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Tera fórum 03/2007

Nemáte někdo výtisk časopisu tera fórum číslo 02/2007. Nějak jsem to prošvihl. Kdyby byl někdo takový dobrák a ofotil články a hodil je někam na stahnutí ???

Díky moc předem

S dovolením zamknu - problém je vyřešen a teď nám sem přispívají jen SPAMboti (Kurt)

Dovoluji si přeposlat jednu část vlákna z ifauny, kde se stejný problém s Tera forem řeší:

Dnes jsem volal do redakce a bylo mi řečeno že květnové číslo je připravené, ale nejsou prostředky na to dát ho do tisku. Redakce nyní shání investora který by časopis odkoupil. Více informací mi nebyli schopní podat. Definitvní odpověď, zda Atf zkrachuje či ne budou vědět za 3 týdny až za měsíc. Tak budeme napjatě očekávat vývoj situace.
Petr Štěpán

takže kdo ví...:-)