Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmeni dvou v jednom :)

Cau lidi, uz jsem to psal jinde, ale stejnak se zeptam jeste tady. Z prostorovych duvodu musim mit pohromade par E.t.friesei a mam z toho tak trochu obavu, protoze jsou to pekni divosi :) Jak to resite s krmenim, kdyz mate dva hady pohromade? U hadu, oc jsem doted mel, tak nebyl na krmeni je rozdelit, ale u techle paradnic se mi do toho moc nechce. Privitam jakoukoliv radu k tematu :) Diky.
VH

Ja mam 2 guttaty a musim je na krmeni rozdelovat.jednou jsem je nechal spolu .jednu do jednoho druhou do druhyho a oni se pak malem pozrali navrajem.to byla bitka.zakousli do sebe.Tak od ted je krmim zvlast a je klid.Hlavne pro ne nestresujou se.pak tu jednu opatrne prenesu zpet do terarka a je klid.