Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrava

Zdravím,můj leguán nechce vůbec papat granule,nevím jestly je kdy jedl nikdo to neví,granule jsem koupila přímo pro legouše,jiným lidem je přijímají normálně.Zkoušela jsem je namíchat do potravy ale nějak je tam nechal,zase ho nechci nechat týden bez jídla to mi příde drastické,jsem ráda že se rozpapal ale až na ty granule.Jestly někdo víte jak ho mám naučit papkat granulky tak prosím poraďte.děkuji

Přesně tak, jaks to dělala, postupně namíchávat do normální potravy. Přeci jen chvíli trvá než mu připadají hnusný granule chutnější než delikatesní pampeliška. Ale jestli můžu radit, tak bych se držel pampelišek a jiného lupení a přes zimu čínského zelí s mrkví a granule bych maximálně přidával v zimě do zeleniny. Ono je to sice trochu pracnější než nasypat granule, ale mám pocit, že na zelený lupeníčko se tváří legouši radostněji.;-)

jo přesně když někam pojedu tak aby mu tchyně nasypala,no a taky mu je chci dávat že to je kompletní krmení sice mu dáváme sypací vitamínky na čerstou stravu ale myslím si že granule jsou vyvážené,to jedněm lidem chodí legoušek na psí granule.Může se stát že někdy vynechá legouš stravu mě jeden den vůbec nic nespapal ale teď žere jak z jednanej,listy pampelišky mu jedou.asi potřeboval dietku.Děkuji za rady.Jiřina