Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KORÁLOVKA SEDLATÁ

MOJE KORÁLOVKA SEDLATÁ MÁ NA OCASE NĚJAKEJ PUCHEJŘ NEVÍM OD ČEHO TO MÁ KRMÍM JÍ HOLÁTKY TY JI KOUSNOUT ASI NEMOHLI ALE NEVÍM JESTLI SE TO MÁ LÉČIT NEBO JAK SE TO MÁ LÉČIT:-(

Teda Para, klobouk dolu, tohle me vzdycky desne ... tocilo :puff: na iFaune. Jen jedna poznamka stranou - vsimli jste si, ze se sem zacali presouvat lidiz iFauny? Presneji ti,kteri hledaji odpoved na svuj dotaz, ale ten, kdyz se clovek lepe (ani poradne) koukne, tak je polozen alespon 10x? Klasika je, ze se to toci porad dokola okolo nekolika malo druhu koralovek, EG a PR.

Jen na okraj :) VH