Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KORÁLOVKA SEDLATÁ

MOJE KORÁLOVKA SEDLATÁ MÁ NA OCASE NĚJAKEJ PUCHEJŘ NEVÍM OD ČEHO TO MÁ KRMÍM JÍ HOLÁTKY TY JI KOUSNOUT ASI NEMOHLI ALE NEVÍM JESTLI SE TO MÁ LÉČIT NEBO JAK SE TO MÁ LÉČIT:-(

Nejlepší bude navštívit veterináře, který zjistí jaký typ poranění nebo choroby to je a následně ti poradí s léčbou. Může jít stejně tak o nádor (zhoubný či nezhoubný) jako o mechanické poškození a následné lokální zhnisání (tuhý nebo tekutý hnis) atd. Bez fotky (a někdy i s ní) lze jen těžko usuzovat o co jde.

Teda Para, klobouk dolu, tohle me vzdycky desne ... tocilo :puff: na iFaune. Jen jedna poznamka stranou - vsimli jste si, ze se sem zacali presouvat lidiz iFauny? Presneji ti,kteri hledaji odpoved na svuj dotaz, ale ten, kdyz se clovek lepe (ani poradne) koukne, tak je polozen alespon 10x? Klasika je, ze se to toci porad dokola okolo nekolika malo druhu koralovek, EG a PR.

Jen na okraj :) VH