Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - vitamíny

Dobrý den, mám dotaz ohledně dávkování vitamínů pro Agamy vousaté. Na netu jsem vyčetl tyto informace, pokud možno stačí mi pouze potvrzení, že je to Ok,a Agamám tím neublížím.
Máme dvě douměsíční Agamy - denně jim podáváme "Nutrimix REP" na střídačku s "Roboran H" a "Plastin" (ten jsme ještě nepodali), a jednou měsíčně "Combinal A+D3" v poměru 3 kapky na 1/2 litru.
Je to v pořádku, či doporučíte něco jiného ??
Děkuji za reakce, s pozdravem OldJuhy

:))Dobrý den,Agamy vousaté chovám už pár led ,má skušenost je)vitmíny,Nutri max rep +sepiová kost 3týdně ,jednou za 2 holádko +pestrá strava,jako sarančata,červy,šváb,atd.Jednou za měsíc vařené vejce bez žloudku.Zelenina,Mrkev,slád,pampelka,kedlub atd .Plastin není ideální ,v páření dělá neplechu.