Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fota

Ahojky všem. Můžete mi prosím někdo poradit, jak vložit foto? Schválně, jestli poznáte, co jsem si včera dovezla z Německa. Nechci se prosím Vás vytahovat, jen se pochlubit, protože mám VELKOU radost!:)):)):))

Když vkládáš komentář tak nad smajlíkama je B I a pak to třetí,když na to klikneš,tak se Ti objeví příkaz na vložení fotky. Jestliže už máš fotky vložené někde na webu (nelze vkládat přímo z compu,ale pouze z nějakého serveru - třeba vložíš nejdříve fotky z compu na www.album.volny.cz, pak na tu fotku klikneš pravým tl. myši - dáš vlastnosti - zkopíruješ adresu obrázku) vložíš adresu obrázku mezi ty dva příkazy. Snad takhle po lopatě už to půjde. ;-)

Je dobré to vyřešit i pro příště a třeba i pro jiné účely. Jednoduše se zaregistrovat na tom album.volny a vkládat tam fotky a adresy fotek podle návodu nahoře vkládat sem. ;-)

Na Imageshack to jistě nepíše "fotky nebyly uloženy". ;-)
Tak naznačte, jaké má ta fotka rozlišení, třeba je to opravdu obluda. Případně zkuste zmenšit, nic na tom není.

Vetsinou je nutne fotku nejak pred vlozenim upravit aby byla pro web prijatelna. Dnesni mnohapixelove fotaky produkuji obrovske fotky jak datove tak v rozliseni a vetsina ruznych albumu, www stranek atd. ma proste v tomto omezeni. Nevim jak ostatni ale poskytovatele internetu vetsinou nabizi i nejaky ten Vas www prostor. Tam si muzete vkladat fotky bez techto omezeni a pak jen vlozit odkaz.