Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fota

Ahojky všem. Můžete mi prosím někdo poradit, jak vložit foto? Schválně, jestli poznáte, co jsem si včera dovezla z Německa. Nechci se prosím Vás vytahovat, jen se pochlubit, protože mám VELKOU radost!:)):)):))

Když vkládáš komentář tak nad smajlíkama je B I a pak to třetí,když na to klikneš,tak se Ti objeví příkaz na vložení fotky. Jestliže už máš fotky vložené někde na webu (nelze vkládat přímo z compu,ale pouze z nějakého serveru - třeba vložíš nejdříve fotky z compu na www.album.volny.cz, pak na tu fotku klikneš pravým tl. myši - dáš vlastnosti - zkopíruješ adresu obrázku) vložíš adresu obrázku mezi ty dva příkazy. Snad takhle po lopatě už to půjde. ;-)

Vetsinou je nutne fotku nejak pred vlozenim upravit aby byla pro web prijatelna. Dnesni mnohapixelove fotaky produkuji obrovske fotky jak datove tak v rozliseni a vetsina ruznych albumu, www stranek atd. ma proste v tomto omezeni. Nevim jak ostatni ale poskytovatele internetu vetsinou nabizi i nejaky ten Vas www prostor. Tam si muzete vkladat fotky bez techto omezeni a pak jen vlozit odkaz.