Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka kalifornská

Ahoj všichni. Potřeboval bych zjistil co nejvíce informací o Lampropeltis getulus (korálovce kalifornské) :D snad je ten latinskej název dobře "D Moc by mi pomohlo kdybyste mi toho o ní co nejvíce napsali.. případně i na můj email. H3xan@hotmail.com
Předem vám děkuji...

určitě , většina hadů uv nějak neprožíva snad nějaký bitisky a cerastesky z pouštních oblastí ale většina hadů je spíš noční,u korálovky bych to neřešil pouze lokální bodovku na nahřátí,zajímavé je že i při nočním poklesu plno hadů aktivuje a loví ,jestli maji ze dne nejakou zásobu tepla a ono spíš za teplého dne hrozí rychlé přehřátí tak asi proto