Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žebrovník waltlův - regenerace

Moc prosím o radu,v akváriu máme mezi rybkami umístěného žebrovníka,celou dobu bylo vše v pořádku nikdo nikoho nechtěl sežrat,ale nyní jsme si všimli,že má bohužel málo síly a elánu do plavání a co je nejhorší,že má ukousnutou nožičku.Prosím o radu co s ním dál,zda jej ponechat v akváriu nebo zda se ho vzdáti a nenechat jej trápiti.Pochybuji,že by mu nožka dorostla jako ještěrce ocásek.Děkuji
Změna předmětu, původně: žebrovník watův (Arutha)

kdyz mi bylo zhruba 7 let,donesl jsem si domu skupinku colku z nedaleke louze,mel jsem je tajne pod posteli ve sklenici od okurek s nejakou rostlinou z te louze.Chytal jsem jim mouchy,ale bylo to asi malo,protoze se celkem solidne ozrali,vypadali pak spise jako pavi ocka,postupne mi zbyl jen jeden a svete div se dorostl komletne a nohy mel funkcni..............:-/