Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tmavule

čau zas mám takovej dotaz a to jak velký terárko by stačilo dospělí tmavce??nebo popřípadě mě doporučte nějakýho většího hada....kterej není nijak zvlášt´ agresivní a mohl by mít terárko cca 200dx90šx80v cm...díky

Pro tmavku je to celkem úzké. Z hroznýšů jdou dolů i salmoni, takže možná už příští rok okolo těch 5 až 6 tisíc budou, 100% hetera na albino taky v současnosti okolo 5000, ale časem určitě ještě spadnou. Albín tmavky se dá sehnat do 2500 Kč. Myslím, že do 3 m délky by ta šířka terária 70 cm nebo jak si psal výše 2x1 m. Do 3 m doroste tak za 2,5 až 4 roky a pak by se to s terárkem řešilo dál.