Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ničení terária

Zdravím,mám již druhého pavouka co mi zničil terárium.Možná je to tím že jsou oba samci a hledají cestu k samičce,jelikož s tím začli až v adultním svleku. Jo a co vlastně dělají? Nahoře je větrací síťka a v noci často i ve dne jsem je vídávala nalepené na tu síťku a slyšela divné zvuky,no a oni tu síťku nějak odlepili od toho skla,nebo na ní roztahali oka.Zajímavé je že nikomu jinému se toto ještě nepřihodilo.Nynější samec brachypelma smithi je již přestěhován do jiného terária a už začal nanovo. Jo kdyby někdo měl zájem o samce Br.Smithi tak písněte:Veronika.Kalcikova@seznam.cz

ten derovany plech se da koupit. Ale pouze 100*20cm a ta cena muze byt pro nekoho dosti vysoka. 399kč Jde vsak strihat snadno klasickymi vetsimi nuzkami a kdyz si spocitate kolik prouzku lze z toho nastrihat napr pri sirce treba 5cm tak jedno takove vetrani vyjde zhruba na 20-30kc na terarium. (30*20*20)
[DSCF0178.jpg]