Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koralovka sedlata

dobry den zadam vas o radu.Mam koralovku sedlatou a nevim jestli ji mam davat vitaminy VITAMIX REP.jo a jeste jaky mam davat substrat.Davam ji pisek ale chtel jsem skusit pralesni substrat tak nevim.Prosim poradte

Tak vitamix rep je spíš pro ještěry, hadi získávají veškeré vitamíny a minerálie z potravy, pokud přijímá had sám potravu, není nutno vitamíny a minerálie dodávat. Substrát může být písek nebo písek s rašelinou, korálovky nejsou na substrát náročné. Ale pralesní substrát, nevím, co přesně tím míníš, by asi nebyl to pravé ořechové. Většina podruhů K. sedlaté v pralesích (tropech) nežije.