Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěrky

Ahoj ,chtěl bych se zeptat,čím je nejlepší krmit ještěrku,kterou jsme našli volně v přírodě?Díky za odpověď.Pavel:-):-):-)

Ahoj,nejlepší je takovou ještěrku nechat tam,kde jste jí našli.V čechách jsou všechny ještěrky chráněné a chov doma je zakázán.Jinak jí můžete krmit cvrčkama a jiným smýkaným hmyzem.:-)Chov ještěrek rozhodně není pro začátečníky,ještěrky potřebují zdroj UV záření a místo k vyhřátí.