Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota v létě

Dobrý den.mám guttatu a řeším teď problém s teplotou v létě.mám ji v pokoji kde teď přes den má v terariu teplotu kolem 28°C(na teplejší straně) + topný kámen a na druhé straně kolem 25°C což by mělo být v pořádku,ale spíš se chci zeptat jestli jí nevadí noční teploty kolem 22-24°C.pokud ano tak prosím poraďte jak by se to dalo vyřešit.mám podkrovní byt takže přesunutí do jiných místností by nic neřešilo...Děkuji

a co guttata??ja jsem dnes zpozoroval že v noci mi teplota klesla jen k 26°C,nemůže jí takhle vysoká noční teplota škodit:?: já světlo vypínám akorát když nakrmím tak zapínám topný kámen který má 6W takže teplotu v terarku nezvyšuje.

když se bavíte o těch teplotách tak se chci taky zeptat,jestli když mám krajtu královskou a vypnu jí žárovku s uv tak jestli jí to uv nebude chybět aby se jí třeba něco nestalo...no ale když to nechám zaplí tak tam bude mít takovejch 35°c a i víc!!!co mám teda udělat nechat jí to uv,ale bude se smažít nebo jí nechat bez uv,ale v lepší teplotě?!díky...

Ahoj. Regiuska ako had s nočnou aktivitou UV nepotrebuje. Svietiť jej s tým môžeš ale neni to nutné. Regiuskám vyhovuje denná teplota 28-32°C, občasné výkyvy o 1-2°C by nemali byť problém. Ak ti to hreje 35 a viac, skús nižšiu watáž alebo vypnúť.