Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žábí pulci

Dobrý den,
podařilo se mi odchovat někoolik vyjíček skokana hnědého. Nyní nejvyvinutější žába má jen krátký ocásek, ostatním se tvoří přední nohy. Dosud byly v menším akvárku s kamínkem pro možnost vylezení a listy.

Prosím poraďte mi, jak dál? Dva (nebo jeden nebo víc?) bych si chtěl nechat pro dalších chov,m ale nevím, jak by mělo vypadat správné terárko a jeho velikost.

Ostatní bych rád vypustil, ale nevím, kdy je nejvhodnější doba a zda je mohu vypustit i na nové místo?

Děkuji předem za radu.
Honza

Dobrý den pokud máte akváro tak ho trochu naklonte a suchou část bez vody zasypte trochou písku a dejte jim tam i nějaké rostlinky jako úkryt čím více se budou zdžovat na plážičce tím víc zmenšujte vodní plochu,vodu čistěte nejlépe jednou za dva dny čím jsou pulčíci starší tím víc vodu zaneřádí.s dalším odchovem zkušenosti nemám když jim dorostou všechny nožky vracím je zpátky do přírody část jde na místo odkud jsem je vzala a zbytku najdu nový klidný domov