Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boa

Prosím sháním hrozňu je mi nabízen kříženec Maxi x Heteroalbín . Nemáte někdo foto a nějaké bližší informace ? Díky moc

Předpokládám spíš MIX x heteroalbín. Vzhled je naprosto stejný jako u všech normálních hroznýšů královských, tzv. mixů neboli kříženců, pouze je zde 50% šance, že si nese gen pro albinismus, což lze ověřit jen dalším křížením s albínem nebo 100% heteroalbinem. Cena se u nich pohybuje okolo 1100 až 1500 Kč.
Mohou vypadat třeba takhle:
[http://img102.imageshack.us/img102/5511/snmek259xw6 .jpg]