Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neůspěšný lov

Nazdárek, chtěl jsem se zeptat mám korálovku kalifornskou a už asi po 8 se my stalo že když dám myš do terárka tak když chce had zautočit a netrefíse,nabere si substrát do tlamy a myš si poběhuje po terárku než had substrát polkne
a pak se stejnak do ní zakousne až po několika pokusech zautočit.Nemůže mu něco být?

Ale právě je divné že jak jsem ji koupil tak měla (udajně) 1,5 roku takže má teď 2,5 roku a vždycky normálně jí ulovila. A jak je asi velke to potkaní hole? Ale asi ji budu ty myši podávat z pinzety.