Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s užovkou červenou

Mám takový problém. Mám asi 2 roky starou užovku a delší dobu odmítá potravu a dneska dokonce klade pojedné vajíčka. Mám pouze ji. Je to normální a nebo něco vážnějšího? Děkuji

Mal som teraz podobnú skúsenosť u dvoch samíc E.gutatta.Odmietali 2 mesiace potravu a počas 2 týždnov kládli neoplodnené vajcia.Nechajte ju na pokoji,ona keď vyloží čo má začne normálne žrat.Myslim,že prehmatávaním na nič neprídete-neoplodnené vajcia su malé,nahmatať ich je tažko.Pokiaľ výrazne nechudne veterinára netreba.Hodne zdaru.
Peter.