Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vajíčka

čau lidi sem začátečník mám asi 14 dni 2 užovky červene samce a samičku. Samička mi nakladla před 3 dny vajíčka a sou jaká si zcvrklá tak se ptam jestli nejsou prazné nebo takové mají být?

Mohli scvrknout během těch 3 dnů, předpokládám, že je nijak neinkubuješ, takže seschly, což neznamená, že nemohla být oplozená, ale zřejmě už je nezachráníš. Potřebují mírně vlhký substrát, vyšší vzdušnou vlhkost a teploty mezi 25 až 30 st.