Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOVÝ HAD

ZDRAVÍM CHYSTÁM SI POŘÍDIT NOVÉHO HADA,A POTŘEBOVAL BYCH PORADIT NĚJAKÝ MÉNĚ AGRESIVNÍ A KLIDNÝ DRUH DĚKUJI;-)

zdravim te, pro zacatecniky se nejcasteji doporucuje uzovka cervena(elaphe gutata). je v mnoha zarvenich, takze je z ceho vybirat. tohle je naprosto nenarocne zvire, snadno se chova, krmi ani podminky pro chov nejsou nijak zvlastni. co je hlavni, neni agresivni, bez problemu se s ni da manipulovat. muzu vrele doporucit-taky jsem s tim zacinal.