Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmivo

Ahoj všichni, kdo máte rádi chamíky! Poraďte, kde nejrychleji sehnat pro právě líhnoucí se mláďata potravu, nejlépe malé cvrky. Je mi 14 let a je to prvně, tak jsem trochu bezradný. Díky všem!

Síťka musí být dost jemná (monofil, plátno) a je třeba to trochu protřídit. Jestli se teprve začínají líhnout, tak máš pár dní na sehnání octomilek (lépe velké Drosophila hydei, nelétavé) nebo cvrčků velikosti micro. Zkus někde v inzercích najít nejbližší chovatele a prodejce krmného hmyzu a domluvit se s nimi.