Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Černá kronika

Četl jsem si starší příspěvky a nějaký člen poradny měl nápad o založení "Černé kroniky". Tak mě napadlo, proč to nezkusit. Zní to morbidně,ale můžete se podělit o vaše neuspěchy v chovu (umrtí) či o zhynulích nalezencích? Možná by to mohlo někoho zajímat... MORD

Nápad určitě zajímavý, dovolil jsem si přidat anketu, ať se ctěné osazenstvo poradny vyjádří ;-)(GG)

Vidím, že zájem je, takže bych to shrnul následnovně. Vlákno zamknu, přispěvatelé si své postřehy a poznatky nechají zatím v hlavě a jakmile potkám admina, nechám vytvořit kategorii "Černá kronika" a do ní poté budeme nadále směřovat neúspěchy v chovu, jako poučení z krizového vývoje ;-)