Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz

Chtěly by jsme poděkovat Pavluchovi a Krokodýlovi (máte u nás :beer:) za jejich odpovědi a zároveň se ještě zeptat na co je to smýkaný hmyz a jestli mu máme svítit celou noc?Předem díky.

Smýkaný hmyz je pomocí jemné hlubší síťky smýkáním po travinách ulovený divoce žijící hmyz sloužící jako potrava pro ještěry a obojživelníky. V noci nikomu nesviťte, každý organismus chce spát. Snížení teploty v noci je normální a zvířatům nevadí, spíše naopak.