Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček džungarský

Ahojík chtěla bych se zeptat jestli se stříhaj křečkům džungarským drápky ?
Protože mí mu Cipískovi roste na přední tlapičce poslední drápek v řadě nějak hosně až se mu zahejbá do půl kruhu.Bojím se aby mu nezarostl do tlapičky.
Co mám dělat?:?:
Děkuju za odpověd

zkuste mu tam dát něco na obrušování, třeba nějaký kámen. Nebo mu to ostříhejte, ale pozor na to abyste mu to moc nepřistřihli - já to teda stříhám morčeti a jde to vcelku v poho, protože mu taj jdou krasne videt takové žlázy ktere se nesmí porusit