Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myši v Ostravě

Dobrý den! Zajímalo by mne zda nevíte kde sehnat v Porubě nebo i Ostravě myši. Mám jeden zverimex,ale ten je značně nespolehlivy. Samozřejmě kdyby jste věděli i o "domacím chovu" dejte mi rposím vědět. Zatím by se mi jednalo o holata a osrstěné myšky.děkuji za pomoc. hezký zbytek dne.

Ak môžem doporučiť, počkaj radšej na nejaký odchov. Kupovať v obchode býva tá najhoršia voľba.
Nedávno mal jeden pán z Opavy inzeráty ale tuším už je rozpredané. Známy má od neho pár a nemôže si ich vynachváliť - žerú mu aj keď tam mŕtvu myš nechá ležať. O tom sa môže mojim faremným odchovom (všetky svoje regiusky som kúpil od chovateľov u ktorých boli aspoň rok po importe) len snívať, tým vadí už asi aj keď je myš zle strakatá.

Jo s tímhle pánem z Ostravy jsem byl domluvený jenomže v té době kdy prodával jsem neměl ještě terárko...už asi týden mi stojí prázdné terko v pokoji není to good pocit tak ho chci čím jak nejdříve naplnit.V Třinci mám možnost mít regiusku za 19stovek je to sice taky palba:-/ ale smůla

Regiusky mají mladý teď ve zverexu na karolíně což bylo kdysi autobusové nádraží mají čerstvé mladé nebo i větší kus ale ten bych nebrala nedávno u něj řešili nějaký parazity a tak.Mají je ale za hroznou palbu 2100 tuším.Být tebou počkám na burzu.