Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem když se perou

co mám dělat,když se mi při krmení začnou prát dvě krajty tmavé?
je nějaká finta na to aby šli od sebe?polévání a stříkání vody nezabralo...
a je možné aby se navzájem uškrtili?
prosím poraďte!!!
s terastikou teprve začínám coby prodavačka ve zverimexu a samozřejmě se chci o ta stvořeníčka postarat co nejlépe a na školení jsme o bitkách hadů neměli nic.
děkuji všem mockrát za odpověd
hela

tak to mi prijde absurdni...V terku se mi lataji dva hadi, ja bezim k rychlovarne konvici a davam vodu:))Cekam az vyvre...Sekundy jsou jako cela vecnost...mezi tim si stihnu nachystat i kafe... Voda vyvrela..Odleju trosku na lzicku a bezim k obema hadum, opatrne cakam par kapek na jejich tela...Ale co nezjistuju, voda behem meho putovani na lzycce vystidla...Takze cele znova...
Mno neni tohle trosku absurdni?nehlede na "popaleniny" hada..