Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ROBORAN

www.univit.cz/shopX.jsp?sdid=222

Dobrý den.Máte někdo zkušenosti s touto novinkou?Je to něco nového,nebo jen Háčko v hezčím balení?
Dík za reakce

Nevím jestli lze hovořit o hezčím balení, ale každopádně, pokud firma není schopna mít na svých stránkách celý rozpis obsažených látek, procentuální nebo absolutní hodnoty jednotlivých vitaminů, minerálií a ostatních prvků, tak mě to až tak nebere. A nevím, co tak světoborného vylepšili, aby to stálo 40 kaček za 100g, to si raději koupím levněji pětkrát větší množství osvědčeného nutrimixu pro nosnice, koneckonců slepice jsou jen trochu pokročilejší dinosauři:-D, tak by to i ještěrkam mělo vyhovovat.