Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš Královský

Ahoj může mi někdo poradit proč naše hroznýška místo živých mláďat snesla jen 24 žluto hnědých jakoby vajec? Samec měl s druhou samicí živých 49 mladých ?? děkuji za odpověď:?:

To vůbec ne, jen třeba momentálně její tělo usoudilo, že nemá dost energie na mláďata. Pokud je mladá nebo měla mláďata minulý rok, tak je to možná tím. Nebo se nesesynchronizovala se samcem. To se potvrdí až dalším chovem. Příští rok může klidně mít 30 mláďat. Někdy je lepší mít dva samce, možná ji ten jeden vůbec plodně nenapářil a jen vyvolal ovulaci.