Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium

jo a jeste dal jsem k te krajte kralovske do terarka parez normalne z prirody,ktery jsem vyparil v horke vode ale ted koukam ze tam sem leze naky mravenec.vadi to?

a neublizi to te krajte?jo jinak krajticka je docela aktivni.dnes jsem ji tam koupil mensi skakavku tak doufam ze ji sezere.uz tam na ni dobu cihala ale porad nic(trochu mi prislo ze se ji boji).jo a muzu ji tam nechat pres noc nebo ne.ale ja si myslim ze zacne zrat tak za 10dni co myslite vy.podminky chovu:-velikost krajty 40cm,velikost teraria 60*30*30cm. substrat:ze spod pisek navrchu raselina,vetev,nake umele rostlinky,zadni tapete,teplomer,vlhkomer,nadrz s vodou,domecek vyrobeny z kvetinace a zarovka kryta v kvetinaci a snazici ho se majitele,ktery ma trochu obavy aby prijmala potravu.doufam ze podminky chovu jsou dobre tak mi napiste vas nazor jestli si holatko vezme.

V tom chladným koutě by mohli být klidně i menší teploty - kolem 26°. I když jak koukám na teploty v lokalitě výskytu,tak tam jsou už ráno krásné teploty kolem 29°. Ale chladnější místo určitě není na škodu. Alespoň si vyberou,jestli se chtějí vyhřívat,nebo chladit. U nás v jednom zveráči mají dospělého hroznýše kr. za výlohou a když tam paří slunce,tak na výběr moc nemá. Většinou se těsní v nádržce s vodou. Zaplať pánbůh,že alespoň tu tam má.