Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

ahoj mam jeste jeden dotaz je normalni kdyz jsem dal krajte kralovske v pondeli mys(ona ji sezrala) a ted je porad zalezla na jednom miste a chrape?(ja si myslim,ze travi ale nejsem si jist,tak se radci chci zeptat)

takova mala cerna kulicka a kdyz to zmacknu tak z toho de neco cernyho

To je trochu jednoduchý popis,zkus dát fotku a potom se uvidí:-D.Každopádně vyčisti terário,třeba Savem naředěnym s vodou.Hada omyj třeba Frontlinem a je po problému.Jestli máš ve vodě jednu breberku denně,tak bych to neřešil:))