Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

ahoj mam jeste jeden dotaz je normalni kdyz jsem dal krajte kralovske v pondeli mys(ona ji sezrala) a ted je porad zalezla na jednom miste a chrape?(ja si myslim,ze travi ale nejsem si jist,tak se radci chci zeptat)

Mě to dělá taky, ale dlouho tam nevydřží pak rejdí po terárku až do rána, ale jakmile se rozední zaleze zpět do svýho brlohu. Žárovka mi spíná až v 10 hod. takže to neřešim. Finta bude jedině taková dát zespoda na ten květináč nějaký pletivo a tím jí tu žárovku znepřístupnit, to je asi tak jediný co můžeš udělat ;-)

No,myslím,že si naopak krajty s vodou moc netykají. Chce to vysledovat teplotu v nejstudenějším místě terárka. Pokud tam bude 26-28°C , tak bych zkontroloval krajtu,jestli nevlastní parazity. Jestli je teplota vyšší,tak ji trošičku snížit. Regiusky si do vody lehnou jen v případě opravdu velkých veder (jelikož teplo mají hodně rády) a nebo v případě parazitů. Ještě jsem neslyšel o regiusce,která by si ve výborných podmínkách a bez parazitů lehla do vody.

DObry den chtel bych poprosit jestli by sem nekdo nedal foto parazitu.mam krajtu kralovskou a dnes,kdyz jsem ji menil vudu bylo v ni neco cernyho(cca1mm)bylo tam jenom jedno a pak neco jako kliste(cca 0,5mm) mam podezreni ze ma parazity ale je zase aktivni pekne zere a bude mit svlek tak nevim.jeste mne napadlo ze to budou naky potvory z kmene ktery jsem tam dal(je normalne z prirody)

takova mala cerna kulicka a kdyz to zmacknu tak z toho de neco cernyho

To je trochu jednoduchý popis,zkus dát fotku a potom se uvidí:-D.Každopádně vyčisti terário,třeba Savem naředěnym s vodou.Hada omyj třeba Frontlinem a je po problému.Jestli máš ve vodě jednu breberku denně,tak bych to neřešil:))