Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lampropeltis pyromelana woodini

Dobrý den dosta jsem včera k narozeninám hada a potřebuju vědět co a jak je mu 6 dní může být akvárko i když bude velkej 70x40x30 dýlka,výška,šířka. A sní takhle malí had malou narozenou myš holou. Je to sameček poradtě mi cokoli potřebuju vědět uplně vše chov, potrava, vybyvení terárka kam umístita terárko a tak děkuju moc.:-|

Přesně jak píše krokodýl, s tím že bude sám žrát hole, i když ho zvládné, nepočítej. Já své woodiny musel rozkrmovat půl roku. Tvoje terárko mu stačí i když větší šířka by byla určitě lepší. V teráriu udržuj nižší teploty tak do těch 26-27stupňů v teplejší části, pod žárovkou může být trochu víc, pokud bude příliš vysoká teplota nebude žrát.