Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zívání......

Ahoj.Zívají vám taky hroznýši??
A co to prosím vůbec znamená?
Nemyslím po žrádle ale jen tak během dne si tan můj zívne..
Dík.Jan

Tohle "zívání" je jakési protahování a hadi to dělají nejčastěji právě po krmení kdy si rovnají čelisti, nebo když se snaží zbavit nějakého bordelu co se jim behem polykání kořisti dostal do tlamičky atd. Někdy to ale dělají bez zjevné příčiny a nikdo asi pořádně nezjistí proč. Nějakej důvod k tomu ale určitě mají. Nicméně není to nic co by mělo člověka znepokojovat ;-)