Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střevlíček v domě

Dobrý den, potřeboval bych radu prosím. Večer se mi derou do domu nějací brouci, sousedka říká, že jsou to střevlíci, každopádně jsou jich stovky a není to zrovna nejpříjemnější. Může mi někdo poradit jak se jich zbavit? Předem moc děkuji.

Sice s krizkem po funuse, ale preci :) Je to normalni jev, kdy nekteri strevlici (Ophonus, Pseudoophonus, ale i mnoho dalsich LETAVYCH druhu) letaji na svetelny zdroj, i slaby. Minulych 14 dni to bylo opravdu silene a bylo jich mrak. Nic nedelaji, jen lezou... Vzhledem k tomu, ze na dvorek lakam motejly svetlem, tak jsme jich meli doma moc a fakt neni prijemne, kdyz vas vzbudi strevlik ve vlasech :) VH