Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna chování

skoro rok mame užovku č.,nemocná není,svléká se pravidelně a bez problémů,ale poslední dobou pořád rejdí po terárku a snaží se jakoby rozbít sklo.Krmení dostává pravidelně a myslím si,že jí to stačí,vodu má taky v pohodě a teplotu taky.Proč nyní pořád vytlouká-mám jí dávat víc jídla nebo kde dělám chybu?Poraďte prosím!

Určitě je to tím horkem, jestli má v teráriu nejmenší teplotu tak 26-27 st., tak ji určitě přesuňte na chladnější místo.Třeba i na zemi může být o nějaký stupínek méně, rozhodně jí teď vůbec nesviťte, každý stupeň navíc je znát. Hlubší vrstva vlhkého substrátu také pomůže, můžete jí do terária dát i vychlazenou plastovku s vodou, aby se tam trochu ochladil vzduch a substrát.