Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovka

Mám asi 4.měsíční korálovku sedlatou,normálně žrala mrtvá holata každý týden,teď asi tak 3.týden nechce nic žrát. Večer slídí po terárku, myši se nedotkne,vypadá zdravě.

Ahoj prosimte ty pises ze mas koralovku. My bychom si ji chteli poridit, ale napred by jsme si o ni chteli koupit nejakou dobrou knizku. Nevis o nejake? At se divam,jak se divam,nikde nic nemaji. Prosim dystak mi napis na vlcice.skolni@seznam.cz . dekuji. Lenka