Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZOO

Snad to nebude vadit, ale byl jsem dnes v jedné zoo, schvalně jestli poznáte v jaké:-D
[01.jpg]
[02.jpg]
[03.jpg]
[04.jpg]
[05.jpg]
[06.jpg]
[07.jpg]
[08.jpg]
[09.jpg]
[10.jpg]
[11.jpg]
[12.jpg]

[http://img266.imageshack.us/img266/3357/acynonixjub atusrexgeparxg5.jpg]

Tak to je poslední foto, nechci tu mezi hadama zabírat místo z gepardem, jen krátce, asi jediný tento gepard chopvaný v Evropě, podle informací chodící databáze ZOO Luďka jde o neplodného či chovu neschopného jedince z JAR a tak se dostal jen jako vystavený jedinec do Wuppertalu, jinak kromě mých hadů pokud jsem někde ve městě kde ZOO je, tak tam vlezu.Wuppertal stojí za to , vcelku i levný ubytování (na Německo - 27E za noc se snídaní u nějakých Chorvatů - a taky přidali pár náprstků pálenky slovanovi)a ZOO velmi příjemná, ve výstavbě zrovna byl pavilon Afrika, s ochozem a dost velkým výběhem.V ZOO je taky vysazena sekvoj obrovká!

tady už vypadá pěkně, ale na tý první fotce jsem si fakt myslel, že ta hlava k němu nepatří...:-D teď jak se tady o tom bavíte ,tak si matně vzpomínám, že jsem někdy o královským gepardu už taky slyšel - jen mě to hned nedocvaklo.jinak myslim, že to bylo pěkný zpestření a hlavně některým to trochu rozhejbalo mozkový závity...:)) než jsme přišli na to - v jaký zoo to je focený....:)):-D