Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon divné chování

Ahojky mám chameleona jemenského a zničeho nic je zesláblý jako kdyby se neudržel na nohách potřeboval bych poradit co stím a čím to může být. Barvu má normální. Když jde tak se klepe. a polehává a občas sklání i bok jako by si chtěl lehnot na ten bok. na větve neleze ale lehá si do té rašeliny, teplotu má kolem 27 stupňů a v noci kolem 23 stupňů, dostává jednou denně žrát tak 3 cvrčky díky za radu pokud možno na mail děkuji
glumik.24@seznam.cz

Ahoj. Vidim že ti nikdo neopovida tak to zkusim ja. Ale nejsem odbornik jako jiní. Ale podle příznaků které jsi popsal. Tak mi to příjde jako Třesavice. Vychazím z literaturi kterou jsem si zakoupila k Agamě Vousate ale je zaměřena na ještěri. Takova tenka knižka. Piší v ni že se tato nemoc ověři když si ještěra vemeš do ruky a ucitíš že jeho tělo vybruje tak je to ona.:-|:?: Je to z nedostatku vitamínu B. Pokud má tuto nemoc má se podávat vyšší dávka vitaminu B. Ono je klidně možne že pije vodu jen z listu jak rosiš a te spravne:-) vody si nevšímá. Ale nepopsal jsi jak velké máš prostory a jestli máš jen jednoho nebo vice milačku v terariu. Jak je stary atd. proto ti asi nikdo ještě neodpověděl. Ja měla ze začátku problém se tresovánim svého milačka ale ted už je to v poho. Doufám že ti toto aspoň maličko pomůže a že se někdo ozve pomuže ti. Jinak už tu byl i odkaz na veterinaře. Zatim pa pa

ahojky všimla jsem si že když nikdo neporadí radíš ty..proto píšu..mám chameleona jemenského..a má stejné příznaky asi jako tdy píše každy jen leží klepe se nešplhá nic..mám ho asi tak 3 dny,tohle chováni u něj propuklo až včera večer... myslím si že nepije a co se týče cvrčků ty nejí vubec.jen rajče a mrkev..dnes jsem mu dala kousek rajčete s vápníkem aby do sebe něco dostal..jenže rajče jen drží v puse a nechce ho spolknout ..svítím mu UVB žárovkou... nevím si rady co stím poradíš prosím?:-( jsem z oho zoufalá je mi ho hlavně hrozně moc líto...napiš prosím.:.(