Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvracející hadi

dobrý den,
uměl by mi někdo poradit co s hrosnýšem královským a krajtou tmavou,když zvrací celé nestrávené myši??
hadi jsou mladí měří asi 1-1,5m,nechali jsme si udělat veterinární rozbory,ale nenašlo se nic co by jim mělo být,ani nejsou začervení a podle veterináře jsou chované správně a va správném prostředí,už si nevíme s nimi rady.
děkuji všem moc za odpověď
hela

Jeste k tomu co je uz napsano dodam, ze je dobry se podivat po pripadnym zdroji stresu - tj. treba vibrace apod. Vim, ze tu nekdo mluvil o stresu z vetraku, ktery postavili pobliz terarka, nekdo si zase hady umistil nad nejaky elektricky zarizeni, ktery sice vydavalo zadouci teplo, ale taky hady rusilo... A kdyz si vzpomenu jak si bracha poustel hudbu az se (doslovne) trasl cely byt, tak bych treba proverila jestli se u vas doma neco takovyho taky nedeje...