Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský

Zdravím! Hledal jsem na netu, ale nemohl jsem nic najít, tak se chci zeptat lidí co mají aspoň nějakou praxi s chovem chameleona. Chtěl bych ho koupit a chci se zeptat jak velké by mělo být terárko, jaké použít světlo, čím vším ho krmit, jak ho brát do dlaně?
Petr

Psal jsem je hned v prvním příspěvku: jak velké by mělo být terárko, jaké použít světlo, čím vším ho krmit, jak ho brát do dlaně? A hlavně: Na kolik mě tohle všechno vyjde? A taky kolik budu utrácet za světlo, mám svítit pořád? Chtěl bych chamíka kupovat na burze v Ostravě...