Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč...?hroznýš napadl hroznýše

Zdar.Dnes se mi stalo něco co jsem ještě nezažil..
Mám dva rok a půl staré imperátory Honduras a dnes mi po krmení napadla samice samce a zakousla se do něj.
Ihned jsem je oddělil ale samice asi přišla o nějaký ten zub...
Co si o tom myslíte?
Jsem docela v šoku....j.

Nějaký ten zub si občas hrozňa vylomí, žádný neštěstí to není, zase mu dorostou, akorát sledujte, aby to nezačlo hnisat, ale myslím, že to na 99% žádné následky mít nebude. Při příštím krmení je ještě chvilku pozorujte, přeci jen jsou nabuzení a na druhém hadovi ulpí pach kořisti, tak může k omylu dojít. Pár minut po krmení se zas uklidní a už nic nehrozí.

No já bych to tak černě taky neviděl,párkrát se mi to taky stalo a žádné následky to na zvířatech nenechalo.Dokonce jsem letos při páření užovek poprvé viděl jak si samec(ulovil)samici s kterou se potom pářil.:-DZatím jsem tento zpusob páření viděl jen u ještěrek.;-)