Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poděkování krokodýlovi,para,Georgiji Gadjukinovi a dalším

Rád bych toto cestou poděkoval všem kteří zde radí nám méně zkušeným teraristům.Ve svém názvu příspěvku jsem uvedl jen tři,protože mám pocit že jejich odpovědí je zde na tomto fóru nejvíce,ale nechtěl bych, aby se zapomnělo také na ostatní.Ona je každá rada cenná o to víc když je účinná a je už pak jedno kdo ji poskytne.
Takže ještě jednou díky nejen těm které jsem uvedl na začátku ale všem jejichž rady jsou zde míněny vážně a nezištně.
Jarda.M.

Změna kategorie, původně: Hadi; jinak dík za pochvalu (GG)

Myslím, že budu mluvit za všechny, každá taková reakce samozřejmě potěší, alespoň mě teda jo. Myslím, že všichni máme terarijní zvířata a alespoň takhle se snažíme pomoci k jejich spokojenému životu. A kdybychom to dělat nechtěli, tak to dělat nebudem. Díky.

:-)Také se ráda připojím k tomuto poděkování,jste fain a je skvělé že něco takové funguje a tak i ostatním mým známím co mají nějakou tu drobotinu dávám Vaši adresu. Držím Vám všem palce a hlavně pevné nervy s námi začátečníky:))

Jo o, i ode me diky, tahle poradna mi toho dala strasne moc (pro Para-vic nez by se od poradny dalo cekat). Jen chci jeste vyjadrit obdiv nad vasi bezmeznou trpelivosti s novymi vlakny typu "Krajta kralovska" nebo "Pomoc" a podobnymi, kde se lidi neobtezujou ani s nazvem vlakna, ani s vyhledavanim, jestli to tu uz nebylo. Jsou liny si precist tech par radek nez se tu projevi a vy je nevypiskate. Tak za tohle si vas fakt cenim.

Sharkie napsala:

pro Para-vic nez by se od poradny dalo cekat

Nápodobně ;-)

GG napsal:

žebychom se dočkali nějakého prvního teraporadenského svazku

Taky k tomu nic nemám. Takže naprosto souhlasím s tím co napsala Sharkie.......jak taky jinak?! :-D

K tématu. Za poděkování děkuji ;-) ale nemyslím, že zrovna já bych si něco podobného zasluhoval. Od toho jsou tu jiní. Především krokodýl, GG, Přemek Hála, Ado, kteří svými příspěvky vždy fundovaně odpoví na konkrétní dotaz. Ale i další, kteří přispěli a přispívaj, dle mého, k vysoké úrovní této poradny.
Pokud bych se měl ohlédnout za svým dosavadním působením zde na této poradně, tak se tu vnímám spíš jako rušivý element, kterej leckdy propaguje neortodoxní postupy, které se ale mě osobně 100% osvědčili. Nutno ale přiznat, že tak mnohdy činím záměrně a snažím se jen vytvořit jakousi protiváhu či alternativu.
Navíc jsem skálopevně přesvědčen, že každej spolek lidí potřebuje svého "Hujera" :-D