Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cites zelva

:-)Predem se moc omlouvam, vim, ze je to tema, ktere zde bylo jiz mnohokrat receno, ale opakovani je matka moudrosti, tak doufam, ze mi poradite. Koupila jsem si zelvu a dostala k ni dva papiry, zlutej a bilej. Volala jsem na Krajskej urad, na zivotni prostredi a pry mam ty doklady poslat jim a oni si s tim poradej. Prosim Vas, mam k tomu psat nejakej pruvodni dopis? Mam poslat oba doklady? Nestane se mi, ze by je mohli nekam "zasantrocit"? Mam napsat na obalku, ze se jedna o cites? Nebo cekat, ze az to tam damy na podatelne rozbalej, ze budou vedet co s tim? Diky moc a preji moc moc uspechu s vasimi mazlicky;-)

To je kravina, na každém úřadě samozřejmě mají úřední hodiny a dny (většinou pondělí a středa) a na důvodu návštěvy to nezáleží, prostě tě na vrátnici řeknou, které č. dveří na odboru ŽP to řeší nebo to najdeš na informačních cedulkách a tam si to vyřídíš a pak si tam buď proto zajdeš nebo ti to pošlou. Ale pokud je budeš přeci jen posílat, tak si určitě udělej fotokopie, jistota je jistota...

Taaak,
registrace probehla uspesne.;-) Nedalo mi to a napsala jsem na prislusny organ maila, hned obratem reagovali a krok za krokem popsali co mam delat a nedelat. Vse jsem tam poslala (pro strejcka prihodu, jsem si ale radsi oskenovala reg.listy, clovek nikdy nevi:-)poslala jsem to doporucene a ani ne do 14dnu mi prisel dopis-taktez doporuceny, s potvrzenymi reg. listy. Vse probehlo v naprostem poradku, takze predesle obavy nemuseli byt na miste-nastesti. Jedine co me trochu mate je, ze po me chteji do konce roku zaslat dve fota od kazde zelvicky, pritom s doklady jsem posilala i fotografie-vyfocene puvodnim majitelem, tak nevim proc je potreba znovu prefocovat a opet posilat reg.listy s novymi fotkami?:?: