Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Barvy na stěnu terária

Ahojda. Zařizuji nově terárium pro mého chamíka... potřebuji ale poradit... Zadní stěnu jsem vytvarovala z polystyrenu a ráda bych to nastříkala nějakou barvou. V jednom příspěvku jsem četla něco o Balakrylu-je pravda, že by chamíkovi neublížil, kdyby z něj např. olizoval kapky vody a tak?! Nebo jaký druh barev byste mi doporučili??? A taky bych ještě ráda věděla, jestli jsou nějaké takové barvy, které mají odstím pískovce nebo tak nějak, aby to vypadalo jako skála...-nechci tam dávat písek ani kameny. Napište prosím sem nebo na mejl: k.safrankova@email.cz
Spěchá to. Tak prosím poraďte. Díky moc. ;-)

Lepidla na obklady jsou dvě standart a flexibilní.Doporučuji flexibilní je mrazuvzdorné a voděodolné, ale standart ne, proto ho nedoporučuji. Lepidlo rozmíchej do řídké kaše a můžeš přidat trochu sokratu (penetrace) pro lepší přilnavost k polystyrenu nebo jiný materiál drží to i na skle, štětcem nanášej po menších vrstvách. První vrstvu s penetrací a potom už bez ,pak už ti na tom bude držet vše na co si vzpomeneš.