Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pls utekla mi užovka

:-|pls potřebuji pomoc utekla mi užovka červená z teraria.Jedná se o mládě a nevím jak jí chytit ,potřeboval bych nějaké rady jak jí chytit nebo přílákat nevíte někdo o něčem prosím???:.(

zdravim,
mne raz tiez utiekla uzovka to som zacinal s chovom hadov bola to moja prva uzovka africka. No nasiel som na nete navod tak som ho vyskusal a podarilo sa. Ale je to v celku neprakticke. My mame v celom dome podlahu tak sa to da spravit. Poodsuval som skrine aby pri okolo stien bolo miesto vsade dookola som rozsypal hrubu muku cez lievik cca. 5 cm siroky pas od steny. Nevedel som kde presne je cize som takto vysypal cele horne poschodie. Na druhy den som rano vsimol v jednej z izieb "stopy" v muke tak som tu izbu uzavrel aby sa nikde inde nedostala a v tej izbe som na niektore miesta okolo stien dal papierovu pasku. Fakt len papierovu ina moze hadovi ublizit. Had sa mi na dalsu noc chytil na pasku len som zhasol chvilu vyckaval a zacul ako susti a posuva sa s celou paskou. Hned som ju odlepil a sup do teraria. No potom to upratovanie. 1kg-1,5kg muky stiahnut do vysavaca to bolo :DDD